Zobacz nasz sklep w portalu Allegro.pl

O Firmie

Nasza przygoda z audio zaczęła się na początku lat 90. Wtedy eksplodowała w nas pasja obcowania z dźwiękiem. Po kilku latach zdobywania doświadczeń i pogłębiania wiedzy z zakresu audio powstała firma Sound Project. Miała ona bardzo udany początek swojej działalności (1997), zaznaczony mocnym akcentem na rynku audio - nasz wzmacniacz zintegrowany Model 2 nagrodzony został przez magazyn "Hi Fi Muzyka", zdobywając tytuł "Wzmacniacza roku 1997".

Od tamtej pory upłynęło sporo czasu a firma święciła wiele tryumfów na rynku audio, zdobywając kolejne nagrody i wyróżnienia.

Przez kilka lat trwania w roli producenta, zrobiliśmy kolejny krok: wyszliśmy z warsztatu producenckiego i stworzyliśmy własny salon audio - jesienią 2003r. powstał sklep Audiopunkt. W tym miejscu możemy wykorzystać nasze doświadczenia, zamiłowania, pasje i podzielić się nimi z naszymi klientami przy wyborze i zakupie urządzeń audio i wideo.

Wykorzystując zdobyte przez lata doświadczenie w  2014r. poszerzyliśmy swoją działalność o dystrybucję kilku znakomitych firm audio.

GRAHAM AUDIO   www.grahamaudio.pl  wspaniałe zestawy głośnikowe na licencji BBC
SOUL NOTE   www.soulnote.pl   wzmacniacze, odtwarzacze cd, przetworniki
SOUND PROJECT   www.soundproject.com.pl wysokiej klasy wzmacniacze słuchawkowe, zestawy głośnikowe